
Мережевий зарядний пристрій (МЗП) Samsung D880 (Duos) ААА клас "Premium"
99 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
- В наявності
- Код: 760
+380 (95) 317-50-80
Віктор- +380 (50) 679-63-44Менеджери Андрій, Сергій, Олег
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Зарядний пристрій (ЗУ) – передає акумуляторам гаджетів енергію від зовнішніх джерел і тим самим забезпечує тривалу та безперебійну роботу телефонів, планшетів, ноутбуків, електронних книг, mp3 плеєрів та іншої техніки. МЗП заряджає гаджет від електромережі (220 В).
Характеристики:
- Номінальна сила струму: 0.7А
- Тип роз'єму: Samsung 20 pin
- Напруга живлення: 220 В
- Сумісність: D780, D880, D980, D900, F480, i900, L170, L310, E1070, E1100T, E1080, E1125, C270, E1210, E1310, E1360, 502
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Premium |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Для телефону |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Тип роз'єму | Samsung S20 pin |
| Номінальна сила струму | 0.7 А |
| Потужність | 0.5 Вт |
| Напруга живлення | 220 В |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Довжина | 1000 мм |
| Довжина кабелю | 1000 мм |
| Сумісність з брендом | Samsung |
Інформація для замовлення
- Ціна: 99 ₴





