
Зарядне мережеве BOROFONE BAS71A (USB 10.5W 2.1А) для заряджання пристроів Білий
120 ₴
- В наявності
- Код: 9793
+380 (95) 317-50-80
Віктор- +380 (50) 679-63-44Менеджери Андрій, Сергій, Олег
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Зарядне мережеве BOROFONE BAS71A (USB 10.5W 2.1А) для заряджання пристроїв Білий
Пристрій виготовлено з якісного ABS-пластику, принципова відмінність якого - вогнестійкість, що робить пристрій безпечним у використанні. Завдяки наявності порту USB є можливість заряджати пристрої з різними конекторами. Завдяки компактним розмірам, пристрій можна легко переносити з собою в сумці або рюкзаку, щоб мати можливість в будь-який момент зарядити гаджети.
Характеристики:
- Інтелектуальне регулювання струму;
- Компактний, легкий пристрій - не займе багато місця і легко поміститься в кишеню, стане в нагоді в подорожі;
- Вбудований чіп забезпечує безпечну зарядку та оберігає від перегріву, стрибків напруги та перевантаження;
- Максимальна сила струму: 2.1 А;
- Виконано з якісного, стійкого до нагрівання та деформації ABS-пластику.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Borofone |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Універсальне |
| Вид | Адаптер |
| Тип | Мережевий |
| Тип роз'єму | USB |
| Номінальна сила струму | 2.1 А |
| Вихідна потужність | 10.5 Вт |
| Потужність | 10.5 Вт |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Напруга живлення | 220 В |
| Вихідна напруга (output) | 5 В |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Кількість роз'ємів | 1 |
| Сумісність з брендом | Універсальний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 120 ₴
