
Зарядне мережеве BOROFONE BAS71A (USB 10.5W 2.1А) для заряджання пристроїв + кабель USB to Micro Чорний
150 ₴
- В наявності
- Код: 9792
+380 (95) 317-50-80
Віктор- +380 (50) 679-63-44Менеджери Андрій, Сергій, Олег
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Зарядне мережеве BOROFONE BAS71A (USB 10.5W 2.1А) для заряджання пристроїв + кабель USB to Micro Чорний
Пристрій виготовлено з якісного ABS-пластику, принципова відмінність якого - вогнестійкість, що робить пристрій безпечним у використанні. Завдяки наявності порту USB можна заряджати пристрої з різними конекторами. Завдяки компактним розмірам, пристрій можна легко переносити з собою в сумці або рюкзаку, щоб мати можливість у будь-який момент зарядити гаджети.
Характеристики:
Інтелектуальне регулювання струму;
Компактний, легкий пристрій - не займе багато місця і легко поміститься в карман, пригодиться в подорожі;
Вбудований чіп забезпечує безпечну зарядку та оберігає від перегріву, стрибків напруги та перевантаження;
Максимальна сила струму: 2.1 А;
Виконано з якісного, стійкого до нагрівання та деформації ABS-пластику.
В комплекті USB-кабель кабель.
Пристрій виготовлено з якісного ABS-пластику, принципова відмінність якого - вогнестійкість, що робить пристрій безпечним у використанні. Завдяки наявності порту USB можна заряджати пристрої з різними конекторами. Завдяки компактним розмірам, пристрій можна легко переносити з собою в сумці або рюкзаку, щоб мати можливість у будь-який момент зарядити гаджети.
Характеристики:
Інтелектуальне регулювання струму;
Компактний, легкий пристрій - не займе багато місця і легко поміститься в карман, пригодиться в подорожі;
Вбудований чіп забезпечує безпечну зарядку та оберігає від перегріву, стрибків напруги та перевантаження;
Максимальна сила струму: 2.1 А;
Виконано з якісного, стійкого до нагрівання та деформації ABS-пластику.
В комплекті USB-кабель кабель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Borofone |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Універсальне |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Тип | Мережевий |
| Тип роз'єму | micro-USB |
| Номінальна сила струму | 2.1 А |
| Вихідна потужність | 10.5 Вт |
| Потужність | 10.5 Вт |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Напруга живлення | 220 В |
| Вихідна напруга (output) | 5 В |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Швидка зарядка | Ні |
| Функція бездротової зарядки | Ні |
| Кількість роз'ємів | 1 |
| Довжина кабелю | 1000 мм |
| Сумісність з брендом | Універсальний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 150 ₴
