Epson L121 - найдоступніший і компактний принтер серії «Фабрика друку». Замість картриджів пристрій використовує вбудовані чорнильні ємності, завдяки чому досягається рекордно низька собівартість відбитка. Модель L121 - оптимальне рішення для тих, кому необхідна економічна і якісний друк кольорових і чорно-білих документів.
Рекордно низька собівартість друку
Єдиним витратним матеріалом в Epson L121 є стандартні контейнери з чорнилами ємністю по 70 мл. Комплект чорнила розрахований на друк до 4500 чорно-білих і 7500 кольорових сторінок *.
Висока якість друку і надійність
В основі Epson L121 - запатентована п'єзоелектричний технологія Epson Micro Piezo, яка не використовує нагрівання під час друку - чорнило потрапляють на папір завдяки точковому впливу електричного імпульсу на спеціальний п'єзоелемент. Таким чином досягається висока чіткість і чудову якість відбитків. А відсутність нагрівальних елементів забезпечує високу надійність і довгий термін служби пристрою, так як деталі принтера менше схильні до зносу.
Компактні розміри
Завдяки конструкції чорнильних ємностей Epson L121 є одним з найбільш компактних пристроїв в своєму класі. Принтер не займе багато місця на столі і впишеться навіть в самий обмежений робочий простір.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Epson |
| Країна виробник | Китай |
| Тип пристрою | БФП |
| Тип принтера | Струменевий |
| Функції БФП | Копір, Принтер |
| Кольоровість друку | Кольорова |
| Клас пристрою | Персональний |
| Формат паперу | А4, А5, А6 |
| Метод друку | П'єзоелектрична струминна |
| Кількість кольорів | 4 |
| Швидкість ч/б друку (A4) | 17 ст./хв |
| Швидкість кольорового друку (A4) | 9 ст./хв |
| Кількість сторінок | 7500 стор. |
| Операційна система | Windows |
| Потужність | 10 Вт |
| Рівень шуму | 53 дБ |
| Ємність лотка | 50 стор. |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Лоток подачі | 50 стор. |
| Лоток прийому | 30 стор. |
| Роздільна здатність друку | |
| Максимальна роздільна здатність ч/б друку по Х | 720 dpi |
| Максимальна роздільна здатність ч/б друку У | 720 dpi |
| Максимальна роздільна здатність кольорового друку по Х | 720 dpi |
| Максимальна роздільна здатність кольорового друку з У | 720 dpi |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 461 мм |
| Висота | 215 мм |
| Глибина | 130 мм |
| Вага | 2.4 кг |
- Ціна: 6 899 ₴



