Принтер XEROX Phaser 3020BI (Wi-Fi) створений на основі унікальної технології Xerox HiQ LED, що забезпечує високу якість і швидкість друку, а також компактність апарату. Застосування хімічно вирощеного тонера Xerox EA Eco в апараті Phaser 3020 значно підвищує якість одержуваних зображень. Цей однорідний за формою і розміром частинок тонер, отриманий за допомогою хімічного процесу «вирощування» часток (а не механічного подрібнення), дозволяє домогтися більш точної передачі дрібних деталей, а також надає зображенням приємний глянець.
Так, викиди вуглекислого газу знижені на 35%. Максимальний місячний обсяг друку 15000 сторінок свідчить про високу надійність друкованого механізму. Одна з найвищих в сегменті швидкість друку - 20 стор. / Хв. Малий час виходу першої сторінки - не більше 8 секунд - дозволяє отримати переваги при друку великої кількості дрібних документів. Принтер XEROX Phaser 3020BI (Wi-Fi) (3020V_BI) є одним з найбільш компактних персональних принтерів на ринку і може бути злегкістю встановлений в безпосередній близькості від робочого місця.
Так, викиди вуглекислого газу знижені на 35%. Максимальний місячний обсяг друку 15000 сторінок свідчить про високу надійність друкованого механізму. Одна з найвищих в сегменті швидкість друку - 20 стор. / Хв. Малий час виходу першої сторінки - не більше 8 секунд - дозволяє отримати переваги при друку великої кількості дрібних документів. Принтер XEROX Phaser 3020BI (Wi-Fi) (3020V_BI) є одним з найбільш компактних персональних принтерів на ринку і може бути злегкістю встановлений в безпосередній близькості від робочого місця.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Xerox |
| Країна виробник | Китай |
| Тип пристрою | Принтер |
| Тип принтера | Лазерний |
| Кольоровість друку | Чорно-біла |
| Клас пристрою | Персональний |
| Формат паперу | А4, А5 |
| Метод друку | Лазерна |
| Кількість кольорів | 1 |
| Швидкість ч/б друку (A4) | 20 ст./хв |
| Інтерфейси | Wi-Fi |
| Операційна система | Windows |
| Потужність | 313 Вт |
| Рівень шуму | 50 дБ |
| Ємність лотка | 150 стор. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип витратного матеріалу | Тонер-картридж |
| Лоток подачі | 150 стор. |
| Лоток прийому | 100 стор. |
| Роздільна здатність друку | |
| Максимальна роздільна здатність ч/б друку по Х | 1200 dpi |
| Максимальна роздільна здатність ч/б друку У | 1200 dpi |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 331 мм |
| Висота | 215 мм |
| Глибина | 188 мм |
| Вага | 4.1 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 499 ₴


