
Зарядне автомобільне Hoco Z61A PD60W 2xUSB-C/USB-A car charger АЗП швидка зарядка для телефонів / пристроїв Чорний
449 ₴
- В наявності
- Код: 9897
+380 (95) 317-50-80
Віктор- +380 (50) 679-63-44Менеджери Андрій, Сергій, Олег
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Зарядне автомобільне Hoco Z61A PD60W 2xUSB-C/USB-A car charger АЗП швидка зарядка для телефону/пристроїв Чорний
Це потужний автомобільний адаптер із трьома портами заряджання та виходом прикурювача, який підтримує швидку зарядку PD/QC/FCC/AFC.
Він дозволяє одночасно підключати кілька пристроїв, забезпечуючи ефективне та безпечне живлення смартфонів, планшетів та інших гаджетів біля дороги.
Характеристики
Матеріал: вогнестійкий пластик (Flame retardant PC)
Вихідні порти: USB-C1/USB-C2: 30W (PD/QC/FCC/AFC) USB-A: 18W (QC/FCP/AFC
) / 3A USB-C1 + (USB-C2 + USB-A) = 30W + 15W
Вихід прикурювача (DC): 120W при 12V, 240W при 24V
Характеристики
Кількість USB-портів Вид Швидке заряджання Вихідний роз'єм Додаткові характеристики- bluetooth гарнітури, mp3/mp4-плеєра, Відеореєстратора, Електронних книг, Навігатора, Планшета, Смарт-часи/фітнес-трекери, Телефону/смартфону
- Black
- 30 днів
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип пристрою | Зарядний пристрій |
| Для пристроїв | HTC, Samsung, Apple, Nokia, Sony Ericsson, Motorola, Fly, Garmin, Asus, Vertu, HP, GoClever, Prestigio, ViewSonic, Zopo, Sony, Xiaomi |
| Підключення пристрою | 3 USB роз'єми |
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | Hoco |
| Напруга живлення | 12 В, 24 В |
| Номінальна сила струму | 3 А |
| Індикатор роботи | Так |
| Вбудований запобіжник | Так |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Ширина | 25 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Глибина | 45 мм |
| Вихідна напруга | 60 В |
| Вхідна напруга | 12 В |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 449 ₴


