
Автомобільний зарядний пристрій DC 2в1 micro 2xQC3.0/36W (XC-36) Metal темно-сірий
279 ₴
- В наявності
- Код: 9953
+380 (95) 317-50-80
Віктор- +380 (50) 679-63-44Менеджери Андрій, Сергій, Олег
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Автомобільний зарядний пристрій DC 2в1 micro 2xQC3.0/36W (XC-36) Metal темно-сірий
Характеристики
Сумісність- Apple,BlackBerry,Google,Hewlett-Packard,Huawei,LG,Motorola,Nokia,OPPO,Samsung,Sony,Xiaomi,Універсальні
- Grey
- 1 місяців
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип пристрою | Зарядний пристрій |
| Для пристроїв | HTC, Samsung, Apple, Nokia, Sony Ericsson, Motorola, Fly, Garmin, Asus, Vertu, HP, GoClever, Prestigio, ViewSonic, Zopo, Sony, Xiaomi |
| Підключення пристрою | 2 USB роз'єми |
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | DC |
| Напруга живлення | 12 В, 24 В |
| Номінальна сила струму | 3 А |
| Довжина шнура | 1 м |
| Індикатор роботи | Так |
| Вбудований запобіжник | Так |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Ширина | 25 мм |
| Довжина | 65 мм |
| Глибина | 40 мм |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Вхідна напруга | 36 В |
| Колір | Сірий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 279 ₴

