XO CC70 - компактний та надійний аксесуар наділений портом USB-C Power Delivery для швидкого заряджання ваших пристроїв. Ідеальний вибір для подорожей та щоденних поїздок.
Особливості:
- 30W USB-C Power Delivery порт: Забезпечить високу швидкість заряджання. Працює в різних режимах: 5V/3А, 9V/3А, 12V/2.5А.
- Безпека: Вбудований чіп Smart IC захистить CC70 та підключені до нього пристрої від перегріву, стрибків напруги, короткого замикання та надмірного заряджання.
- Якісні матеріали: Корпус з алюмінієвого сплаву гарантує довговічність пристрою.
Технічні характеристики:
- Вхід: гніздо прикурювача 12-24V
- USB-C порт: 30W PD 5V/3А, 9V/3А, 12V/2.5А
- Сумарна потужність: 30W
- Матеріал: алюмінієвий сплав
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип пристрою | Зарядний пристрій |
| Для пристроїв | HTC, Samsung, Apple, Nokia, Sony Ericsson, Motorola, Fly, Garmin, Asus, Vertu, HP, GoClever, Prestigio, ViewSonic, Zopo, Sony, Xiaomi |
| Підключення пристрою | USB роз'єм |
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | XO |
| Напруга живлення | 12 В, 24 В |
| Номінальна сила струму | 3 А |
| Індикатор роботи | Так |
| Вбудований запобіжник | Так |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Ширина | 2 мм |
| Довжина | 4.5 мм |
| Глибина | 4 мм |
| Вихідна напруга | 24 В |
| Вхідна напруга | 30 В |
| Колір | Коричневий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 199 ₴



