
Автомобільний зарядний пристрій Baseus BS-C15Q, чорне, Quick Charge, 30 Вт, 2 порта, 12-24 B
399 ₴
- В наявності
- Код: 9904
+380 (95) 317-50-80
Віктор- +380 (50) 679-63-44Менеджери Андрій, Сергій, Олег
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Автомобільний зарядний пристрій Baseus Dual QC3.0 Car Charger 30W на два USB роз'єму дозволяє заряджати одночасно два пристрої, наприклад смартфон і планшет. Зарядний пристрій забезпечує оптимальний зарядний струм. Його можна підключати до автомобільної бортової мережі з напругою 12-24 Ст. Виготовлено з високотехнологічного алюмінієвого сплаву.
Одним з незаперечних переваг даного зарядний пристрій є розмір, при своїх мініатюрних розмірах пристрій досить потужне і може забезпечувати харчування ваших гаджетів з струмом зарядки до 5 А.
Особливості
- Вхідна напруга: DC 12-24 В
- Вихідний струм:
- USB 1: 4.5V/5A , 5V/4.5 A , 9V/3A , 12V/2.5 A
- USB 2: 4.5V/5A , 5V/4.5 A , 9V/3A , 12V/2.5 A
- Вихідний струм (Загальний): 5V/5A
- Вихідний інтерфейс: USB
- Кількість USB портів: 2
- Матеріал: Алюмінієвий сплав
- Сертифікація: FCC, CE, RoHS
- Розміри: 25х25х48мм
- Модель: B5-C15Q
- Бренд: Baseus
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип пристрою | Зарядний пристрій |
| Для пристроїв | Samsung, Apple, Nokia, Motorola, Asus, Sony, Xiaomi |
| Підключення пристрою | 2 USB роз'єми |
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | Baseus |
| Напруга живлення | 12 В, 24 В |
| Номінальна сила струму | 5 А |
| Індикатор роботи | Так |
| Вбудований запобіжник | Так |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Ширина | 2 мм |
| Довжина | 4.5 мм |
| Глибина | 4 мм |
| Вихідна напруга | 30 В |
| Вхідна напруга | 12 В |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 399 ₴


