
Автомобільний зарядний пристрій ArmorStandart 2xUSB QC3.0 Grey (ARM65438)
299 ₴
- В наявності
- Код: 9460
- +380 (50) 679-63-44Менеджери Андрій, Сергій, Олег
Автомобільний зарядний пристрій ArmorStandart 2xUSB QC3.0 — це потужний адаптер, який має два незалежні порти з підтримкою протоколів швидкої зарядки Quick Charge 3.0.
Даний зарядний пристрій не просто має два швидкісні порти, а два повноцінні зарядні пристрої в одному корпусі з окремими мікросхемами управління на кожен порт із сумарною вихідною потужністю до 36 Вт.
Автоматичне балансування навантаження між портами. Інтелектуальна мікросхема визначає тип підключеного пристрою, регулює напругу, забезпечуючи швидку зарядку і високу сумісність з пристроями більшості брендів. Зарядний пристрій оснащений розумним чіпом для захисту ваших пристроїв від короткого замикання, перенапруги, перегріву та перевантаження струмом.
Вогнестійкий корпус PC не буде перегріватися під час заряджання, забезпечуючи відмінну продуктивність, незалежно від подряпин, ударів або падінь. Захистіть себе та своє обладнання зсередини. Характеристики
Кількість USB-портів Вид Швидке заряджання Вихідний струм Вихідний роз'єм Особливості Максимальна потужність Живлення Кількість заряджуваних пристроїв Колір- Grey
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип пристрою | Зарядний пристрій |
| Для пристроїв | HTC, Samsung, Apple, Nokia, Sony Ericsson, Motorola, Fly, Garmin, Asus, Vertu, HP, GoClever, Prestigio, ViewSonic, Zopo, Sony, Xiaomi |
| Підключення пристрою | 2 USB роз'єми |
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | ArmorStandart |
| Напруга живлення | 12 В, 24 В |
| Номінальна сила струму | 2.4 А |
| Індикатор роботи | Так |
| Вбудований запобіжник | Так |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Ширина | 20 мм |
| Довжина | 4.5 мм |
| Глибина | 4 мм |
| Вихідна напруга | 18 В |
| Вхідна напруга | 18 В |
| Колір | Сірий |
- Ціна: 299 ₴

