
Зарядний пристрій ArmorStandard Car Type-C PD20W + USB QC 3.0 Grey (ARM65439)
329 ₴
- В наявності
- Код: 9851
- +380 (50) 679-63-44Менеджери Андрій, Сергій, Олег
Автомобільний зарядний пристрій ArmorStandart USB Type-C PD20W + USB QC 3.0 Grey - це потужний адаптер, який ідеально підходить для зарядки гаджетів.
Два незалежні порти з підтримкою протоколів швидкого заряджання Quick Charge 3.0, PD 3.0. Автоматичне балансування навантаження між портами. Інтелектуальна мікросхема визначає тип підключеного пристрою, регулює напругу і силу струму до 3А і сумарною вихідною потужністю в 38 Вт, забезпечуючи швидку зарядку і високу сумісність з пристроями більшості брендів. Зарядний пристрій оснащений розумним чіпом для захисту ваших пристроїв від короткого замикання, перенапруги, перегріву та перевантаження струмом. Вогнестійкий корпус PC не буде перегріватися під час заряджання, забезпечуючи відмінну продуктивність, незалежно від подряпин, ударів або падінь. Захистіть себе та своє обладнання зсередини.
• Максимальна сила струму: 3 A
• Кількість USB портів: 2
• Протоколи заряджання: AUTO-ID chip (Power Delivery, Quick Charge 3.0)
• Інтелектуальна мікросхема USB Auto ID, визначає тип підключеного пристрою та необхідний струм заряду від 0.1 до 3 A, забезпечуючи швидку зарядку та високу сумісність з пристроями більшості брендів
• Автоматичне балансування навантаження між портами
• Висока якість та надійність
• Компактні розміри
• Легкість в експлуатації
• Вбудований захист перевантаження та короткого замикання
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ArmorStandart |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Універсальне |
| Вид | Адаптер |
| Тип | Автомобільний |
| Тип роз'єму | USB Type-C |
| Номінальна сила струму | 3 А |
| Сила вихідного струму | 3-3,25 А |
| Вихідна потужність | 38 Вт |
| Потужність | 38 Вт |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Напруга живлення | 12 В, 24 В |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Швидка зарядка | Так |
| Кількість роз'ємів | 2 |
| Технології швидкого заряджання | Power Delivery |
| Сумісність з брендом | Універсальний |
- Ціна: 329 ₴

