
Автомобільний зарядний пристрій Gelius Apollo GP-CC01 2USB 3.1A 15W + кабель Type-C Black
249 ₴
- В наявності
- Код: 9961
+380 (95) 317-50-80
Віктор- +380 (50) 679-63-44Менеджери Андрій, Сергій, Олег
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Автомобільний зарядний пристрій Gelius Apollo GP-CC01 з кабелем USB-A/Type-C дозволяє швидко зарядити телефон, планшет, електронну книгу, mp3-плеєр, фотоапарат і будь-які інші пристрої через прикурювач, який є в кожному автомобілі.
Gelius Apollo GP-CC01 забезпечує ефективну та безпечну зарядку вашого гаджета, оскільки оснащений багаторівневою системою захисту. Зарядний пристрій має два порти USB, що дозволяє заряджати два пристрої одночасно.
Gelius Apollo GP-CC01 легко встановлюється у гніздо запалювання автомобіля. Крім того, зарядний пристрій має компактний дизайн і легко переноситься, що дозволяє забрати його з собою в подорожі.
Загалом, Gelius Apollo GP-CC01 є незамінним аксесуаром для будь-якого автомобіля, який бажає забезпечити швидку та ефективну зарядку своїх гаджетів під час поїздок.
Особливості:
Вихідний струм: 3,1 А
Кількість USB портів: 2
У комплекті є USB-A/Type-C кабель.
Категорія товару: Зарядний пристрій
Кабель у комплекті
Додаткові характеристики Можливість заряджати 2 гаджети одночасно
Швидка зарядка Ні
Підкатегорія товарів Автомобільні
Вихідні інтерфейси USB-A, USB-A
Вихідний струм 3.1 A
Наявність індикатора
Кількість пристроїв, що заряджаються 2
Від прикурювача
Потужність Вт 15
Колір Чорний
Кількість USB-портів 2
Гарантія 1 місяців
Виробник Gelius
Gelius Apollo GP-CC01 забезпечує ефективну та безпечну зарядку вашого гаджета, оскільки оснащений багаторівневою системою захисту. Зарядний пристрій має два порти USB, що дозволяє заряджати два пристрої одночасно.
Gelius Apollo GP-CC01 легко встановлюється у гніздо запалювання автомобіля. Крім того, зарядний пристрій має компактний дизайн і легко переноситься, що дозволяє забрати його з собою в подорожі.
Загалом, Gelius Apollo GP-CC01 є незамінним аксесуаром для будь-якого автомобіля, який бажає забезпечити швидку та ефективну зарядку своїх гаджетів під час поїздок.
Особливості:
Вихідний струм: 3,1 А
Кількість USB портів: 2
У комплекті є USB-A/Type-C кабель.
Категорія товару: Зарядний пристрій
Кабель у комплекті
Додаткові характеристики Можливість заряджати 2 гаджети одночасно
Швидка зарядка Ні
Підкатегорія товарів Автомобільні
Вихідні інтерфейси USB-A, USB-A
Вихідний струм 3.1 A
Наявність індикатора
Кількість пристроїв, що заряджаються 2
Від прикурювача
Потужність Вт 15
Колір Чорний
Кількість USB-портів 2
Гарантія 1 місяців
Виробник Gelius
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип пристрою | Зарядний пристрій |
| Для пристроїв | Samsung |
| Підключення пристрою | 2 USB роз'єми |
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | Gelius |
| Напруга живлення | 12 В, 24 В |
| Номінальна сила струму | 3.1 А |
| Довжина шнура | 1 м |
| Індикатор роботи | Так |
| Вбудований запобіжник | Так |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Ширина | 20 мм |
| Довжина | 60 мм |
| Глибина | 50 мм |
| Вихідна напруга | 15 В |
| Вхідна напруга | 15 В |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 249 ₴



