
Мережевий зарядний пристрій Gelius Moxie GP-HC050 2USB + Type-C PD 20W White
499 ₴
- В наявності
- Код: 5980
+380 (95) 317-50-80
Віктор- +380 (50) 679-63-44Менеджери Андрій, Сергій, Олег
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Мережний адаптер Gelius Moxie GP-HC050 підтримує швидку зарядку PD 20Вт та QC 3.0 для IOS та Android, дозволяє живити одночасно чотири пристрої
Мережевий адаптер надійний та безпечний у використанні. Корпус виконаний з армованого, удароміцного та вогнестійкого пластику. Зарядний пристрій захищений від перенапруги, зниженої напруги, перегріву, перевантаження струмом і короткого замикання
Характеристики:
Потужність розетки: 4000 Вт
Вихід Type-C: 20 Вт (PD20W, QC3.0/2.0, AFC, FCP)
Вихід USB: 18 Вт (QC3.0/2.0, AFC, FCP)
Загальна вихідна напруга: 5 В/3 А
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gelius |
| Країна виробник | Китай |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Тип | Мережевий |
| Номінальна сила струму | 3 А |
| Вихідна потужність | 20 Вт |
| Потужність | 20 Вт |
| Кількість USB-портів | 3 |
| Напруга живлення | 220 В |
| Вихідна напруга (output) | 220 В |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Швидка зарядка | Так |
| Кількість роз'ємів | 4 |
| Технології швидкого заряджання | Quick Charge 3.0 |
| Сумісність з брендом | Універсальний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 499 ₴

