
Мережевий зарядний пристрій Hoco NS3 Multifunctional socket (1C2A PD20W) Black
479 ₴
- В наявності
- Код: 7037
+380 (95) 317-50-80
Віктор- +380 (50) 679-63-44Менеджери Андрій, Сергій, Олег
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Мережевий зарядний пристрій Hoco NS3 Multifunctional socket (1C2A PD20W) Black
Мережевий зарядний пристрій Hoco NS3
Мережевий зарядний пристрій із розеточним блоком високої потужності. Надає 3 порти USB для заряджання ваших пристроїв та 1 розетку, що відповідає європейським стандартам.
Особливості:
- 1-позиційна розетка, висока потужність 4000 Вт (вилка: відповідно до німецьких/французьких/європейських стандартів)
- Пристрій має 2 USB порти та 1 Type-C
- Підтримка протоколів швидкого заряджання
- Стильний дизайн
- Якісні матеріали
- Захист від перезаряду, перегріву та перепаду напруги
Характеристики
Бренд: Hoco
Країна виробник: Китай
Колір: чорний
Кількість розеток: 1
Потужність: 4000W (штекер Німеччина/Франція/EU)
Вихід:
Type-C – 20W (для PD20W, для QC3.0/2.0, для AFC, для FCP)
USB 1/2 – 18W (для QC3.0/2.0, для AFC, для FCP)
Загальний вихід: 5V/3A
Матеріал: вогнетривкий PC
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | hoco. |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Універсальне |
| Вид | Адаптер |
| Тип | Мережевий |
| Тип роз'єму | Універсальний |
| Вихідна потужність | 20 Вт |
| Потужність | 20 Вт |
| Кількість USB-портів | 3 |
| Напруга живлення | 220 В |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Швидка зарядка | Так |
| Кількість роз'ємів | 4 |
| Технології швидкого заряджання | Power Delivery 3.0 |
| Сумісність з брендом | Універсальний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 479 ₴


