
Мережевий зарядний пристрій для Baseus Palm Fast Charger C+U 20 W EU Cluster Black
449 ₴
- В наявності
- Код: 8939
+380 (95) 317-50-80
Віктор- +380 (50) 679-63-44Менеджери Андрій, Сергій, Олег
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Мережевий зарядний пристрій для Baseus Palm Fast Charger C+U 20 W EU Cluster Black
Мережевий адаптер Baseus Palm — це компактний, зручний, елегантний, інноваційний і стильний девайс, виготовлений із високоякісних матеріалів. Зарядний пристрій має 1 порт USB (USB QC3.0) потужністю 3 A й 1 порт Type-C (USB Type-C PD3.0) потужністю 3A. Обидва порти підтримують технологію швидкого заряджання та допоможуть швидко заряджати різні девайси, а максимальна вихідна потужність заряджання досягає 20 Вт.
Термостійкий матеріал і нова охолоджувальна технологія BCT (Baseus Cooling Technology) дає змогу внутрішньому теплу миттєво розсіюватися із зовнішньої поверхні корпусу та підтримувати нормальну робочу температуру навіть у важких умовах експлуатації. Інтегрований інтелектуальний чип гарантує захист від припинення живлення, а для безпечного заряджання пристроїв із різними потребами в потужності передбачене автоматичне регулювання необхідного струму.
Для безпеки ваших ґаджетів у потужну зарядку Baseus вбудовано 9 рівнів інтелектуального захисту: від навантаження за силою струму, перезаряджання, перегрівання, навантаження, різних перенапруг, коротких замикань. Швидкий зарядний пристрій Baseus пройшов тести безпеки та має сертифікати CE, FCC, RoHS.
Блок живлення Baseus Palm має інтелектуальну систему керування, яка адаптує оптимальну напругу до конкретного девайса та чудово підтримує заряджання пристроїв на iOS, Android або WindowsPhone — сумісний з iPhone та Samsung. Пристрій отримуватиме рівно стільки електроенергії, скільки йому необхідно для відновлення сили якнайшвидше без ризику пошкодження батареї.
Мережевий адаптер Baseus Palm — це компактний, зручний, елегантний, інноваційний і стильний девайс, виготовлений із високоякісних матеріалів. Зарядний пристрій має 1 порт USB (USB QC3.0) потужністю 3 A й 1 порт Type-C (USB Type-C PD3.0) потужністю 3A. Обидва порти підтримують технологію швидкого заряджання та допоможуть швидко заряджати різні девайси, а максимальна вихідна потужність заряджання досягає 20 Вт.
Термостійкий матеріал і нова охолоджувальна технологія BCT (Baseus Cooling Technology) дає змогу внутрішньому теплу миттєво розсіюватися із зовнішньої поверхні корпусу та підтримувати нормальну робочу температуру навіть у важких умовах експлуатації. Інтегрований інтелектуальний чип гарантує захист від припинення живлення, а для безпечного заряджання пристроїв із різними потребами в потужності передбачене автоматичне регулювання необхідного струму.
Для безпеки ваших ґаджетів у потужну зарядку Baseus вбудовано 9 рівнів інтелектуального захисту: від навантаження за силою струму, перезаряджання, перегрівання, навантаження, різних перенапруг, коротких замикань. Швидкий зарядний пристрій Baseus пройшов тести безпеки та має сертифікати CE, FCC, RoHS.
Блок живлення Baseus Palm має інтелектуальну систему керування, яка адаптує оптимальну напругу до конкретного девайса та чудово підтримує заряджання пристроїв на iOS, Android або WindowsPhone — сумісний з iPhone та Samsung. Пристрій отримуватиме рівно стільки електроенергії, скільки йому необхідно для відновлення сили якнайшвидше без ризику пошкодження батареї.
Основні
| Виробник | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Універсальна |
| Тип | Зарядний пристрій |
| Тип | Мережевий |
| Потужність | 20 Вт |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Колір | Чорний |
| Стан | Нове |
| Швидке заряджання | Да |
| Функція бездротового заряджання | Немає |
| Кількість роз'ємів | 2 |
| Технології швидкого заряджання | Quick Charge 3.0 |
Користувацькі характеристики
| Тип роз'єму | USB Type-A; USB Type-C |
|---|---|
| Мoдель | Palm C+U |
| Комплект постачання | Мережевий зарядний пристрій |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Вихідна потужність | 20 W |
| Вхід | 100 – 240 V |
| Вихідна напруга (output) | 5 V |
| Сила вихідного струму | 5V / 9V / 12V |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Baseus |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Універсальне |
| Вид | Адаптер |
| Тип | Мережевий |
| Тип роз'єму | USB Type-C |
| Номінальна сила струму | 3 А |
| Сила вихідного струму | 3 - 3.95 А |
| Вихідна потужність | 20 Вт |
| Потужність | 20 Вт |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Напруга живлення | 220 В |
| Вихідна напруга (output) | 5 В |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Швидка зарядка | Так |
| Кількість роз'ємів | 2 |
| Технології швидкого заряджання | Quick Charge 3.0 |
| Сумісність з брендом | Універсальний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 449 ₴



