
Зарядний пристрій із швидкою зарядкою BOROFONE BAS14A |PD20W+QC3.0, 1USB/1Type-C| Чорний
269 ₴
- В наявності
- Код: 7063
+380 (95) 317-50-80
Віктор- +380 (50) 679-63-44Менеджери Андрій, Сергій, Олег
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Переваги даного пристрою:
- За допомогою даного зарядного ви зможете заряджати смартфон, планшет, електронну книгу, MP3 плеєр, повербанк та інші пристрої
- Цей зарядний пристрій має 1 USB порт і 1 Type-C порт
- Стильний дизайн
- Якісні матеріали
- Підтримує швидку зарядку за стандартами PD20W + QC3.0
Характеристики:
- Бренд: BOROFONE
- Модель: BAS14A
- Тип: Мережевий зарядний пристрій
- Кількість USB портів: 2
- Вихід Type-C: 20W(PD/QC/FCP/AFC)
- Вихід: USB-A: 18W(QC/FCP/AFC)
- Загальний вихід: 5V/3A
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Borofone |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Універсальне |
| Вид | Адаптер |
| Тип | Мережевий |
| Тип роз'єму | Універсальний |
| Номінальна сила струму | 3 А |
| Сила вихідного струму | 3-3,25 А |
| Вихідна потужність | 20 Вт |
| Потужність | 20 Вт |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Напруга живлення | 220 В |
| Вихідна напруга (output) | 5 В |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Швидка зарядка | Так |
| Кількість роз'ємів | 2 |
| Технології швидкого заряджання | Power Delivery 3.0 |
| Сумісність з брендом | Універсальний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 269 ₴




