
Зарядне мережеве XO L127 USB QC18W швидке заряджання для пристроїв.Білий
199 ₴
- В наявності
- Код: 7833
+380 (95) 317-50-80
Віктор- +380 (50) 679-63-44Менеджери Андрій, Сергій, Олег
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Призначено для швидкого заряджання пристроїв від Samsung, Sony, Huawei, Xiaomi та інших виробників. Цей зарядний пристрій має компактний дизайн і забезпечує ефективне заряджання вашого пристрою.
Він має вихідну потужність до 18 Вт, що дає змогу швидко заряджати ваш телефон або інший пристрій. Зарядний пристрій підтримує різні протоколи швидкого заряджання, включно з BC1.2, Apple 2.4 A, Qualcomm QC20/3.0, FCP, AFC.
Зарядний пристрій XO L127 має компактні розміри та легку вагу, що робить його зручним для подорожей або використання вдома, в офісі або в автомобілі. Просто під'єднайте свій пристрій через USB-кабель і отримайте швидке заряджання в будь-який час.
Він має вихідну потужність до 18 Вт, що дає змогу швидко заряджати ваш телефон або інший пристрій. Зарядний пристрій підтримує різні протоколи швидкого заряджання, включно з BC1.2, Apple 2.4 A, Qualcomm QC20/3.0, FCP, AFC.
Зарядний пристрій XO L127 має компактні розміри та легку вагу, що робить його зручним для подорожей або використання вдома, в офісі або в автомобілі. Просто під'єднайте свій пристрій через USB-кабель і отримайте швидке заряджання в будь-який час.
| Живлення |
|
|
| Тип | ||
| Тип зарядного пристрою | ||
| Технології заряджання | ||
| Слотів заряджання |
|
|
| Потужність |
|
|
| Вихід |
|
|
| Тип роз'єму |
|
|
| Особливості | ||
| Сумісність |
|
|
| Комплектація |
|
|
| Колір виробника |
|
|
| Гарантійний термін |
|
|
| Країна виробництва |
|
|
| Бренд |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | XO |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Універсальне |
| Вид | Адаптер |
| Тип | Мережевий |
| Тип роз'єму | USB |
| Номінальна сила струму | 3 А |
| Потужність | 18 Вт |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Напруга живлення | 220 В |
| Вихідна напруга (output) | 5 В |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Швидка зарядка | Так |
| Кількість роз'ємів | 1 |
| Технології швидкого заряджання | Power Delivery 3.0 |
| Сумісність з брендом | Універсальний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 199 ₴
