| Виробник | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Ток заряда | 62 А |
| Номінальна потужність | 930 Вт |
| Ручка для перенесення | Да |
| Тип індикатора | Дисплей |
| Стан | Нове |
Huawei EPW750-12A
Нове! Інтелектуальний зарядний пристрій із регульованою напругою і струмом.
Модель: 3-15 В літій-іонний/Lifepo4/свинцево-кислотний акумулятор
Матеріал: Металевий корпус
Максимальна вихідна потужність: 930 Вт.
Вхідна напруга: 110-240В
Номінальна вхідна напруга: 110-240 В, 50-60 Гц.
Максимальна вихідна напруга: 3-15 В.
Максимальний вихідний струм: 62А
Точність помилки напруги: +/-0,1 В
Точність помилки за струмом: +/-2А
Ефективність:>87%
Режим інтелектуального заряджання (постійний струм заряджання (СС), постійна напруга заряджання (CV))
Стабільний MTBF:>30000H вага: 1,65 кг
Функція захисту:
1. Захист від короткого замикання, захист від перенапруги,
Захист від перевантаження струмом, захист від обмеження напруги
Захист від температури 5.
Як знизити струм до заряджання в комплекті, перемикачі зарядного пристрою в режимі очікування.
Під гайку
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Huawei |
| Країна виробник | Китай |
| Типорозмір акумулятора | Інший |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Напруга живильної мережі | 220 В |
| Напруга зарядки | 930 В |
| Струм заряду | 62 А |
| Кількість режимів заряду | 1 |
| Номінальна потужність | 930 Вт |
| Кількість акумуляторів, що заряджаються | 1 шт. |
| Наявність амперметра | Так |
| Наявність вольтметра | Так |
| Індикатор заряду елементів живлення | Так |
| Тип індикатора | Дисплей |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Додаткові функції | Автоматичне відключення |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
- Ціна: 4 500 ₴





