Опис
Зарядний пристрій XO L99 (1USB 2.4A) Type-C Білий — призначений для великого асортименту пристроїв, смартфонів, планшетів, плеєрів, електронних книг та багатьох інших девайсів, сумісних за характеристиками та параметрами.
особливості:- Захист від короткого замикання
- Захист від перепадів напруги
- Компактні розміри
- Вогнестійкість матеріалу
Характеристики
Сумісність- bluetooth гарнітури, mp3/mp4-плеєра, Відеореєстратора, Електронних книг, Навігатора, Планшета, Смарт-часи/фітнес-трекери, Телефону/смартфону
- White
- 30 днів
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | XO |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Універсальне |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Тип | Мережевий |
| Тип роз'єму | PD Type C |
| Номінальна сила струму | 2.4 А |
| Сила вихідного струму | 2.4-10 А |
| Вихідна потужність | 12 Вт |
| Потужність | 12 Вт |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Напруга живлення | 220 В |
| Вихідна напруга (output) | 5 В |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Довжина | 1000 мм |
| Кількість роз'ємів | 1 |
| Довжина кабелю | 1000 мм |
| Сумісність з брендом | Універсальний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 170 ₴


