Опис
- Вихідний роз'єм: 1 x USB Type-C
- Максимальна вихідна потужність: 30 Вт
- Максимальний вихідний струм: 3 А
- Кількість інтерфейсів для зарядка пристроїв: 1
- Особливості: Power Delivery / Quick Charge
Характеристики
Кількість USB-портів Вид Швидке заряджання Вихідний роз'єм Особливості Максимальна потужність Живлення Кількість заряджуваних пристроїв Колір- Black
- 1 шт
- Китай
- 1 місяців
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Golf |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Універсальне |
| Вид | Адаптер |
| Тип | Мережевий |
| Тип роз'єму | PD Type C |
| Номінальна сила струму | 3 А |
| Сила вихідного струму | 3 - 3.95 А |
| Вихідна потужність | 30 Вт |
| Потужність | 30 Вт |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Напруга живлення | 220 В |
| Вихідна напруга (output) | 5 В |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Швидка зарядка | Так |
| Кількість роз'ємів | 1 |
| Технології швидкого заряджання | Power Delivery |
| Сумісність з брендом | Універсальний |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 479 ₴




