Коврик PODMYSHKU Ferrari
Pod Mishkou Ferrari - універсальний пластифікований килимок для миші Art-Pad (із зображенням), вироблений з сертифікованих європейських матеріалів, спеціально розроблених для даного виду продукції. Верхній шар - ембослваний жорсткий ПВХ товщиною 0,3 мм, з нанесенням на гладку сторону малюнком. Нижній шар - спінений м'який ПВХ товщиною 1 мм (антиковзаючий). Товщина готового виробу - 1,4 мм. Завдяки нижньому фіксуючому шару килимок не ковзає під час роботи за комп'ютером.
Килимок Pod Mishkou прекрасно сумісний з лазерними і оптичними мишками. Завдяки нижньому фіксуючому шару килимок не ковзає під час роботи за комп'ютером. Особлива структура верхнього шару Pod Mishkou захищає ніжки миші від стирання, значно продовжуючи термін служби девайса. Також килимок береже стіл від подряпин і потертостей, які неминуче виникають через якийсь час при роботі на незахищеній поверхні.
Особливості даної моделі:
- повна відсутність ймовірності розшарування, завдяки зварюванні шарів по всьому периметру,
- високий рівень ергономічності, завдяки тонкій, але міцної конструкції.
| Основні | |
|---|---|
| Довжина | 240 мм |
| Ширина | 190 мм |
| Стан | Новий |
| Товщина | 1.4 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип | Килимок для миші |
| Особливості | Сертифіковані матеріали |
| Розміри | 240 × 190 мм |
| Матеріал | Пластик (ПВХ) |
| Тип призначення | Килимок для миші машина Ferrari |
| Тип поверхні | Ембослваний жорсткий ПВХ |
- Ціна: 99 ₴
