
Мережевий зарядний пристрій Gelius Elevaro GP-HC065 65W USB+2Type-C (QC/PD/PPS) White
999 ₴
- В наявності
- Код: 9818
+380 (95) 317-50-80
Віктор- +380 (50) 679-63-44Менеджери Андрій, Сергій, Олег
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Колір
Білий
Підходить для заряджання
Навушників, Годинник, Планшетів, Мобільних телефонів, Електронних книг
Вихідні інтерфейси
USB Type-C, USB-A
Кабель у комплекті
В наявності
Живлення
Від мережі
Тип кабелю
Type-C
Кількість USB-портів
3
Особливості ЗУ
LED індикація
Вихідний струм
3.2 A
Швидка зарядка
Швидка зарядка 3.0, Power Delivery
Кількість пристроїв, що заряджаються
3
Наявність дисплея
Нет
Потужність Вт
65
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gelius |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Універсальне |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Тип | Мережевий |
| Тип роз'єму | Універсальний |
| Номінальна сила струму | 3.2 А |
| Потужність | 65 Вт |
| Кількість USB-портів | 3 |
| Напруга живлення | 220 В |
| Вихідна напруга (output) | 5 В |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Швидка зарядка | Так |
| Кількість роз'ємів | 3 |
| Технології швидкого заряджання | Power Delivery 3.0 |
| Сумісність з брендом | Універсальний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 999 ₴




