
Мережевий зарядний пристрій Samsung 25W Travel Adapter + Type-C cable White (EP-T2510XWEGEU)
1 149 ₴
- В наявності
- Код: 10117
- +380 (50) 679-63-44Менеджери Андрій, Сергій, Олег
Потужно вдосконалений
Новий адаптер живлення покращує роботу вашої робочої станції завдяки надшвидкій зарядці до 25 Вт для пристроїв, сумісних з кабелями USB Type-C.
Компактний і водночас потужний
Вони стають все меншими і меншими. Завдяки технології GaN Tech ваш адаптер живлення, доступний у чорному та білому кольорах, став тоншим і зручнішим для подорожей, ніж його попередник.
Заощаджуйте на режимі очікування
Повна потужність застосовується не завжди. Адаптер живлення мінімізує споживання енергії в режимі очікування з 20 мВт до 5 мВт, максимізуючи економію електроенергії до 75%. Крім того, він виготовлений із суміші матеріалів, які дбайливо ставляться до планети, що робить нас уважнішими до навколишнього середовища.
Настільки ж безпечно, як і швидко
Немає нічого важливішого. Захистіться від перевантаження по струму, короткого замикання, високої температури, низького рівня витоків тощо.
Сумісність з Type-C
Знайдіть місце у своїй сумці з пристроями. Заряджайте до 25 Вт робочу станцію та інші пристрої з підтримкою Type-C, не кажучи вже про сімейство Galaxy.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Країна виробник | В'єтнам |
| Призначення | Універсальне |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Тип | Мережевий |
| Тип роз'єму | PD Type C |
| Номінальна сила струму | 3 А |
| Сила вихідного струму | 3-3,25 А |
| Вихідна потужність | 25 Вт |
| Потужність | 25 Вт |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Напруга живлення | 220 В |
| Вихідна напруга (output) | 5 В |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Швидка зарядка | Так |
| Кількість роз'ємів | 1 |
| Технології швидкого заряджання | Power Delivery 3.0 |
| Довжина кабелю | 1000 мм |
| Сумісність з брендом | Універсальний |
- Ціна: 1 149 ₴



