Зарядний пристрій Xiaomi Mi 20 W Charger Type-C має максимальну потужність 20 Вт, що дає змогу з легкістю повністю зарядити iPhone 12. Його високошвидкісний інтерфейс Type-C підтримує швидке заряджання Power Delivery 18-20 Вт. Він підтримує швидке заряджання QC3.0 телефонів різних виробників, включно зі смартфонами Mi на 18 Вт. Його легкий і компактний дизайн важить усього 52 г, що робить його ультрапортативним і зручним у зберіганні. Він також обладнаний системою безпеки multi-protect, яка забезпечує повний захист як вас, так і ваших пристроїв.
Особливості:
- Максимальна потужність 20 Вт
- Type-C під'єднання
- Швидке заряджання Power Delivery і Quick Charge 3.0
- Компактність і портативність
- Всебічна безпека
- Універсальна сумісність
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mi |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Універсальне |
| Вид | Адаптер |
| Тип | Мережевий |
| Тип роз'єму | PD Type C |
| Номінальна сила струму | 3 А |
| Сила вихідного струму | 3 - 3.95 А |
| Вихідна потужність | 20 Вт |
| Потужність | 20 Вт |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Напруга живлення | 220 В |
| Вихідна напруга (output) | 5 В |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Швидка зарядка | Так |
| Кількість роз'ємів | 1 |
| Технології швидкого заряджання | Power Delivery |
| Сумісність з брендом | Універсальний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 499 ₴




