Випробуйте нове покоління швидкого заряджання з адаптером Xiaomi Nano Power. Завдяки сучасній технології GaN цей зарядний блок є неймовірно компактним і легким, забезпечуючи при цьому максимальну потужність 33 Вт. Широка сумісність та передові функції безпеки роблять його ідеальним помічником вдома та в дорозі. Технологія швидкої зарядки на основі GaN здійснює революцію в області зарядних пристроїв. Вона підвищує ефективність перетворення енергії, значно зменшуючи розмір і вагу адаптера, забезпечуючи більш високу швидкість заряджання в пристрої меншого розміру. Він заряджає не тільки смартфони та планшети Xiaomi зі швидкістю до 33 Вт, але сумісний з пристроями інших брендів, таких як Apple і Samsung. Адаптер живлення має гладке, приємне на дотик покриття. Компактний і легкий, він на 50% менший за стандартні зарядні пристрої потужністю 33 Вт, що дозволяє підтримувати чистоту на робочому місці. Вогнестійкий і термостійкий корпус забезпечує безпечне використання навіть під час зарядки вночі. Інтелектуальний контроль температури знижує температуру заряджання, а ряд вбудованих функцій безпеки, таких як захист від перенапруги, навантаження струмом і короткого замикання, забезпечують комплексний захист.
Характеристики
Кількість USB-портів Максимальна потужність Додаткові характеристики- без кабелю
- White
- 1 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Універсальне |
| Вид | Адаптер |
| Тип | Мережевий |
| Тип роз'єму | PD Type C |
| Номінальна сила струму | 3 А |
| Сила вихідного струму | 3-3,25 А |
| Вихідна потужність | 33 Вт |
| Потужність | 33 Вт |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Напруга живлення | 220 В |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Швидка зарядка | Так |
| Кількість роз'ємів | 1 |
| Технології швидкого заряджання | Power Delivery |
| Сумісність з брендом | Універсальний |
- Ціна: 699 ₴


