- Матеріал високої якості: Книжка виготовлена із високоякісної штучної шкіри. Поверхня - гладка, м'яка, приємна на дотик. На ній не видно відбитків пальців, а інші забруднення легко очищуються звичайною серветкою.
- Кишеня для кредитки: Крім того, у чохлі передбачено відділення для банківської картки чи візитки. Карта вся повністю поміщається в кишеню і не дряпає екран.
- Функція підставки: Одним рухом руки чохол перетворюється на підставку. Це дуже зручно при перегляді відео та фільмів з телефона.
- Можливість розмовляти телефоном через закриту обкладинку: Щоб під час розмови телефоном вам не довелося відкривати чохол і загортати обкладинку, під динамік проробили спеціальний виріз.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Xiaomi |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Для телефону |
| Сумісність з | Xiaomi |
| Форм-фактор | Чохол-книжка |
| Візерунки і принти | Однотонний |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Оздоблення та прикраси | Штучна шкіра |
| Тип застежки | Без застібки |
| Колір | Зелений |
| Особливість кольору | Матовий |
| Сумісність з бездротовою зарядкою | Ні |
| Підтримка MagSafe | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 80 мм |
| Висота | 160 мм |
| Глибина | 10 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 249 ₴



