
Чохол Fiji Shell для Samsung Galaxy A36 5G (A366) книжка з магнітом та захистом камери Black
299 ₴
- В наявності
- Код: 8963
+380 (95) 317-50-80
Віктор- +380 (50) 679-63-44Менеджери Андрій, Сергій, Олег
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Стильний чохол-книжка преміум класу Samsung Galaxy A36 5G (A366) - це надійний захист корпусу вашого смартфона Зовнішня поверхня чохла виконана з приємного на дотик і якісного матеріалу .
В основі чохла лежить бампер із щільного силікону із захистом блоку камер, який має кращу амортизацію. І має всі необхідні роз'єми для доступу до елементів керування.
Чохол-книжка має виріз під динамік, за рахунок чого можна розмовляти телефоном у закритому вигляді .
Особливості чохла:
- складається у стійку підставку;
- відсутність хлястика , що зношується з часом. Вбудований магніт , який утримує чохол у закритому стані;
- не залишаються сліди від відбитків пальців;
- не ковзає в руках , не вицвітає;
- сучасний та привабливий дизайн : компактний вигляд, закруглені краї;
- сумісний з будь-яким видом захисного скла.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Для телефону |
| Сумісність з | Samsung |
| Форм-фактор | Чохол-книжка |
| Особливості | Магнітний, Функція підставки, Кишеня для пластикових карт і купюр |
| Візерунки і принти | Однотонний |
| Матеріал | Силікон + пластик |
| Тип застежки | Магніт |
| Колір | Чорний |
| Особливість кольору | Матовий |
| Сумісність з бездротовою зарядкою | Ні |
| Модель телефону | Samsung A36 5G |
| Підтримка MagSafe | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 80 мм |
| Висота | 165 мм |
| Глибина | 12 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 299 ₴


