Мережевий зарядний пристрій XO призначений для швидкого та стабільного заряджання смартфонів, планшетів та інших сумісних гаджетів. Підтримує пристрої найпопулярніших брендів, включаючи Apple, Samsung, Xiaomi та інших виробників. Компактний корпус зручний для використання вдома, в офісі та поїздках. Вбудована система захисту забезпечує безпечну роботу та продовжує термін служби підключеної техніки.
Характеристики
Сумісність- Apple, Samsung, Xiaomi, Універсальні
- 3 А
- Blue
- 30 днів
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | XO |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Універсальне |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Тип роз'єму | USB Type-C |
| Номінальна сила струму | 3 А |
| Сила вихідного струму | 3-3,25 А |
| Вихідна потужність | 18 Вт |
| Потужність | 18 Вт |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Напруга живлення | 220 В |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Довжина | 1000 мм |
| Швидка зарядка | Так |
| Кількість роз'ємів | 1 |
| Технології швидкого заряджання | Quick Charge 3.0 |
| Довжина кабелю | 1000 мм |
| Сумісність з брендом | Універсальний |
| Колір | Синій |
Інформація для замовлення
- Ціна: 299 ₴


