Це простий і лаконічний чохол для смартфона. Він виготовляється з гнучкого силікону, який чудово захищає смартфон у разі падінь та інших всіляких ушкоджень, амортизуючи удар.Закриває всі сторони смартфона, а також виступає над камерою й дисплеєм, що робить його особливо надійним. Чохол щільно сидить у руці, не ковзає. Його дуже просто очищати від забруднень.
Особливості:
- Легкий і приємний на дотик
- Надійно захищає від ушкоджень
- Виступає над камерою й дисплеєм
- Простий в очищенні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Xiaomi |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Для телефону |
| Сумісність з | Xiaomi |
| Форм-фактор | Бампер |
| Візерунки і принти | Однотонний |
| Матеріал | Силікон |
| Оздоблення та прикраси | Мікрофібра з внутрішньої сторони |
| Тип застежки | Без застібки |
| Колір | Чорний |
| Особливість кольору | Матовий |
| Сумісність з бездротовою зарядкою | Ні |
| Модель телефону | Xiaomi Redmi Note 14 |
| Підтримка MagSafe | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 80 мм |
| Висота | 160 мм |
| Глибина | 10 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 199 ₴



