Чохол-накладка- це зручний, надійний і практично непомітний захист вашого смартфону. Виготовляється він з еластичного термополіуретану (TPU) і щільно фіксується на корпусі, утворюючи монолітну конструкцію. Завдяки мінімальній товщині, чохол не обтяжує смартфон і практично на ньому не відчувається, при цьому надійно оберігає корпус від бруду та пошкоджень.
Захисний чохол для вашого смартфону: основні переваги
- Виконаний з урахуванням всіх конструкційних особливостей корпусу і буде щільно на ньому "сидіти";
- Має всі необхідні отвори для доступу до камери і портів, кнопки покриває пилозахисними дублікаторами;
- Пом'якшує силу удару в разі падіння з висоти, мінімізуючи ймовірність утворення тріщин;
- Повністю прозорий і не закриває собою оригінальний дизайн апарату;
- Легкий і неймовірно компактний - майже не збільшує апарат у вазі і габаритах;
- У надітому стані створює невеликий "захисний бортик" над рівнем екрану.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Samsung |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Для телефону |
| Сумісність з | Samsung |
| Форм-фактор | Бампер |
| Матеріал | Силікон |
| Тип застежки | Без застібки |
| Колір | Прозорий |
| Особливість кольору | Прозорий |
| Сумісність з бездротовою зарядкою | Ні |
| Модель телефону | Samsung A51 |
| Підтримка MagSafe | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 88 мм |
| Висота | 169 мм |
| Глибина | 10 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Моделі телефона | Samsung A57 5G |
Інформація для замовлення
- Ціна: 149 ₴



