
Мережевий зарядний пристрій DC 2в1 Lightning PD/65W (CA-F10) білий
849 ₴
- В наявності
- Код: 9837
+380 (95) 317-50-80
Віктор- +380 (50) 679-63-44Менеджери Андрій, Сергій, Олег
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
| Виробник | |
|---|---|
| Вихідна потужність | 65 Вт |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Сила вихідного струму | 3 - 3.95 А |
| Стан | Нове |
| Технології швидкого заряджання | Power Delivery |
| Тип роз'єму | USB Type-C |
| Колір | Білий |
| Тип | Зарядний пристрій |
Виробник: DC. Кількість USB роз'ємів: 1. Технологія швидкого заряджання: Power Delivery. Стан товару: Новий. Колір: білий. Інтерфейс під'єднання: 1x USB Type-C. Вихідна сила струму, А: 3 - 3.25. Кабель у комплекті: USB Type-C — Lightning. Максимальна потужність на 1 порт, Вт: 65.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DC |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Універсальне |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Тип | Мережевий |
| Тип роз'єму | Apple Lightning |
| Номінальна сила струму | 3 А |
| Сила вихідного струму | 3-3,25 А |
| Вихідна потужність | 65 Вт |
| Потужність | 65 Вт |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Напруга живлення | 220 В |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Довжина | 1000 мм |
| Швидка зарядка | Так |
| Кількість роз'ємів | 1 |
| Технології швидкого заряджання | Power Delivery |
| Довжина кабелю | 1000 мм |
| Сумісність з брендом | Apple |
Інформація для замовлення
- Ціна: 849 ₴

