
Швидке заряджання для iPhone 14 Pro Max 25W USB-C + Кабель Type-C на Lightning
599 ₴
- В наявності
- Код: 4984
+380 (95) 317-50-80
Віктор- +380 (50) 679-63-44Менеджери Андрій, Сергій, Олег
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Швидке заряджання для iPhone 14 Pro Max 25W USB-C + Кабель Type-C на Lightning
Зарядний пристрій USB-C потужністю 25 Вт може швидко зарядити ваш пристрій, хай де ви будете — вдома, в офісі або в дорозі. Apple рекомендує використовувати його з MacBook Air. Ви також можете використовувати його з iPhone, iPad, Apple Watch і AirPods.
• Сумісність: всі моделі MacBook з портом USB-C, iPhone, iPad;
• Вихідна потужність: 25 Вт;
• Висока міцність виробу;
• Невеликі габарити зарядного пристрою;
• Колір: білий.
Зарядний пристрій USB-C потужністю 25 Вт може швидко зарядити ваш пристрій, хай де ви будете — вдома, в офісі або в дорозі. Apple рекомендує використовувати його з MacBook Air. Ви також можете використовувати його з iPhone, iPad, Apple Watch і AirPods.
• Сумісність: всі моделі MacBook з портом USB-C, iPhone, iPad;
• Вихідна потужність: 25 Вт;
• Висока міцність виробу;
• Невеликі габарити зарядного пристрою;
• Колір: білий.
Кабель Type-C на Lightning у комплекті
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IPhone |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Для телефону |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Тип | Мережевий |
| Тип роз'єму | Apple Lightning |
| Номінальна сила струму | 3 А |
| Сила вихідного струму | 3-3,25 А |
| Вихідна потужність | 25 Вт |
| Потужність | 25 Вт |
| Напруга живлення | 220 В |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Довжина | 1000 мм |
| Швидка зарядка | Так |
| Функція бездротової зарядки | Ні |
| Кількість роз'ємів | 1 |
| Технології швидкого заряджання | Power Delivery |
| Довжина кабелю | 1000 мм |
| Сумісність з брендом | Apple |
Інформація для замовлення
- Ціна: 599 ₴
