Стильний чохол-книжка Samsung Galaxy A55 5G (A556) - це надійний захист корпусу вашого смартфона Зовнішня поверхня чохла виконана з приємного на дотик і якісного матеріалу .
В основі чохла лежить бампер із щільного силікону із захистом блоку камер, який має кращу амортизацію. І має всі необхідні роз'єми для доступу до елементів керування.
Чохол-книжка має виріз під динамік, за рахунок чого можна розмовляти телефоном у закритому вигляді .
Особливості чохла:
- складається у стійку підставку;
- відсутність хлястика , що зношується з часом. Вбудований магніт , який утримує чохол у закритому стані;
- не залишаються сліди від відбитків пальців;
- не ковзає в руках , не вицвітає;
- сучасний та привабливий дизайн : компактний вигляд, закруглені краї;
- сумісний з будь-яким видом захисного скла.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Samsung |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Для телефону |
| Сумісність з | Samsung |
| Форм-фактор | Чохол-книжка |
| Особливості | Магнітний, Функція підставки, Кишеня для пластикових карт і купюр |
| Візерунки і принти | Однотонний |
| Матеріал | Силікон + пластик |
| Тип застежки | Магніт |
| Колір | Чорний |
| Особливість кольору | Матовий |
| Сумісність з бездротовою зарядкою | Ні |
| Модель телефону | Samsung A55 5G |
| Підтримка MagSafe | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 80 мм |
| Висота | 165 мм |
| Глибина | 12 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 249 ₴






