Зарядна станція Energizer PPS550W1F з ємністю 551,25 Вт·год і загальною вихідною потужністю 700 Вт — це надійне резервне джерело енергії з чистою синусоїдою, яке можна використовувати як удома, так і під час подорожей або кемпінгу. Пристрій здатний одночасно живити до 9 підключених пристроїв.
Станція оснащена такими інтерфейсами підключення:
- 2 розетки змінного струму 110 В потужністю до 700 Вт (пікова — до 1200 Вт)
- 1 автомобільний порт 12 В / 10 А
- 2 швидкі порти USB-A QC 3.0
- 2 порти USB-C, один із підтримкою швидкої зарядки Power Delivery
Ця портативна електростанція також може працювати як джерело безперебійного живлення (ДБЖ). Ваше домашнє обладнання буде захищене від перепадів напруги у разі раптового відключення електроенергії, а автоматичне перемикання в режим ДБЖ відбувається приблизно за 20 мс.
Поповнювати заряд Energizer PPS550W1F можна кількома способами:
- через розетку змінного струму потужністю до 600 Вт (повна зарядка приблизно за 2 години)
- за допомогою сонячної панелі потужністю до 180 Вт
- через автомобільну розетку
Вбудований світлодіодний ліхтар потужністю 5 Вт допоможе легко зорієнтуватися в темряві та під'єднати до станції необхідне обладнання.
Технологія захисту PowerSafe Management оберігає зарядну станцію та підключені пристрої від перевантаження, короткого замикання, перезаряджання та надмірного розряджання. Додаткову безпеку й довговічність забезпечують сучасні елементи живлення LMFP (літій-марганцево-залізо-фосфатні)
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Energizer |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Зарядна станція |
| Ємність акумулятору | 149000 мА/год |
| Зарядка батареї | Від мережі, Від автомобільної зарядки, Від генератора |
| Роз'єми | DC, Розетка AC 220В, USB-A, USB-C, Type-Cx2, USB-A x2, AC |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Вхідна напруга | 180 В |
| Вихідний струм | 8000 мА |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Кількість пристроїв, що заряджаються | 9 |
| Кількість розеток | 2 |
| Максимальна потужність W | 1200 |
| Довжина | 25 мм |
| Ширина | 19 мм |
| Висота | 26 мм |
| Вага | 7 кг |
| Тип акумулятора | LFP |
| Стан | Новий |
| Призначення | Універсальна |
| Тип (версія) розеток | Європейський |
| Вихідні інтерфейси | Розетка 220 В |
| Особливості | З ліхтариком, Функція ДБЖ (UPS), Швидке заряджання батареї |
| Цикли зарядки | 1500 |
| Місткість зарядної станції, Вт*год | 551 |
| Вихідна потужність (загальна), Вт | 700 |
| Максимальна потужність заряджання (220В), Вт | 700 |
- Ціна: 17 999 ₴






