
Чохол-книжка ArmorStandart OneFold Case для Samsung A57 5G Black (ARM89719)
299 ₴
- В наявності
- Код: 10075-ARM89719
- +380 (50) 679-63-44Менеджери Андрій, Сергій, Олег
Чехол-книга ArmorStandart OneFold Case — це ідеальний захист для вашого смартфона, що поєднує в собі стиль і надійність. Цей чохол розроблений з урахуванням усіх потреб користувачів.
Надійний захист
Однією з важливих особливостей цього чохла є його матова поверхня, яка не тільки надає смартфону стильного вигляду, але й запобігає ковзанню в руках. Також внутрішня поверхня чохла має силіконову основу, що забезпечує захист від подряпин та інших механічних пошкоджень.
Доступ до всіх роз'ємів і кнопок
Чохол має зручний доступ до всіх роз'ємів і функціональних клавіш вашого смартфона. Всі порти на пристрої захищені та мають зручний доступ, що дає змогу використовувати ваш ґаджет без перешкод.
Трансформації в кілька положень
У чохла є його можливість трансформації в кілька положень, що забезпечує комфортний перегляд різних типів контенту. Ви зможете насолоджуватися фільмами, серіалами або грою завдяки цій функціональності.
Крім того, чохол ArmorStandart OneFold Case обладнаний вбудованими магнітами, що дає змогу легко відкривати та закривати чохол. Це надає додатковий комфорт і швидкий доступ до вашого смартфона без зусиль.
Відділення для картки
Чохол має спеціальне відділення для зберігання мапи, це дає змогу мати під рукою не тільки ваш смартфон, але й основні платіжні засоби.
Особливості:
- Силіконова внутрішня панель для додаткового захисту
- Легкий доступ до всіх портів, камер, динаміків і функційних клавіш.
- Вбудовані магніти для зручного відкривання/закривання чохла
- Матова нековзна поверхня для зручного тримання в руках
- Трансформування чохла для перегляду контенту
- Відділення для карток
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | ArmorStandart |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Для телефону |
| Сумісність з | Samsung |
| Форм-фактор | Чохол-книжка |
| Особливості | Кишеня для пластикових карт і купюр |
| Матеріал | Поліуретан |
| Тип застежки | Магніт |
| Колір | Чорний |
| Особливість кольору | Матовий |
| Сумісність з бездротовою зарядкою | Ні |
| Модель телефону | Samsung Galaxy A57 |
| Підтримка MagSafe | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 88 мм |
| Висота | 169 мм |
| Глибина | 10 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Моделі телефона | Samsung A57 |
- Ціна: 299 ₴




