
Зарядний пристрій Xiaomi 120W HyperCharge Combo (Type-A) EU + кабель USB-C
1 999 ₴
- В наявності
- Код: 9859-ALL1103578
+380 (95) 317-50-80
Віктор- +380 (50) 679-63-44Менеджери Андрій, Сергій, Олег
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Надшвидка зарядка Xiaomi
Комбінований зарядний пристрій Xiaomi 120W HyperCharge Combo не тільки швидко заряджає, але з його допомогою ви будете заряджати свої мобільні гаджети в рази швидше, ніж раніше. Підвищена вихідна потужність у 120 Вт дозволяє заряджати навіть пристрої великої ємності, наприклад, ноутбуки, а кабель USB-C, що входить до комплекту, спрощує процес заряджання.
Підтримка стандартів швидкої зарядки
Завдяки підтримці основних стандартів швидкої зарядки PD і QC, комбінований зарядний пристрій Xiaomi 120W HyperCharge Combo допоможе вам дуже швидко повністю зарядити практично будь-який сучасний мобільний пристрій на базі Android, Google і Apple. Максимальної потужності в 120 Вт вистачає навіть для зарядки ноутбуків.
Універсальність
Мережевий зарядний пристрій Xiaomi 120W HyperCharge Combo зазвичай складається з двох частин: кабелю USB Type-C і зарядного кубика. Складана конструкція дозволяє легко замінити зношений компонент. Довжина кабелю достатня для будь-якого з'єднання, а міцне обплетення захищає його від розривів і перегинів.
Багаторівневий захист
Інтелектуальна схема керування живленням зарядного пристрою Xiaomi забезпечує надійний захист на всіх рівнях. Xiaomi 120W HyperCharge Combo визначає оптимальні параметри зарядки для кожного пристрою і регулює потужність і силу струму так, щоб кожна зарядка була максимально ефективною.
Комбінований зарядний пристрій Xiaomi 120W HyperCharge Combo не тільки швидко заряджає, але з його допомогою ви будете заряджати свої мобільні гаджети в рази швидше, ніж раніше. Підвищена вихідна потужність у 120 Вт дозволяє заряджати навіть пристрої великої ємності, наприклад, ноутбуки, а кабель USB-C, що входить до комплекту, спрощує процес заряджання.
Підтримка стандартів швидкої зарядки
Завдяки підтримці основних стандартів швидкої зарядки PD і QC, комбінований зарядний пристрій Xiaomi 120W HyperCharge Combo допоможе вам дуже швидко повністю зарядити практично будь-який сучасний мобільний пристрій на базі Android, Google і Apple. Максимальної потужності в 120 Вт вистачає навіть для зарядки ноутбуків.
Універсальність
Мережевий зарядний пристрій Xiaomi 120W HyperCharge Combo зазвичай складається з двох частин: кабелю USB Type-C і зарядного кубика. Складана конструкція дозволяє легко замінити зношений компонент. Довжина кабелю достатня для будь-якого з'єднання, а міцне обплетення захищає його від розривів і перегинів.
Багаторівневий захист
Інтелектуальна схема керування живленням зарядного пристрою Xiaomi забезпечує надійний захист на всіх рівнях. Xiaomi 120W HyperCharge Combo визначає оптимальні параметри зарядки для кожного пристрою і регулює потужність і силу струму так, щоб кожна зарядка була максимально ефективною.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Універсальне |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Тип | Мережевий |
| Тип роз'єму | USB Type-C |
| Номінальна сила струму | 3 А |
| Сила вихідного струму | 3-3,25 А |
| Вихідна потужність | 120 Вт |
| Потужність | 120 Вт |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Напруга живлення | 220 В |
| Вихідна напруга (output) | 9 В |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Швидка зарядка | Так |
| Функція бездротової зарядки | Ні |
| Кількість роз'ємів | 1 |
| Технології швидкого заряджання | Power Delivery |
| Довжина кабелю | 1000 мм |
| Сумісність з брендом | Універсальний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 999 ₴

