
Зарядний пристрій Xiaomi 67W GaN Charger 2C1A (BHR7493EU)білий
1 599 ₴
- В наявності
- Код: 9858-ALL1011900
+380 (95) 317-50-80
Віктор- +380 (50) 679-63-44Менеджери Андрій, Сергій, Олег
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Супершвидка підзарядка без проблем від Xiaomi
Мережний адаптер живлення Xiaomi 67W GaN Charger 2C1A з підтримкою передової технології GaN третього покоління та максимальною потужністю 67 Вт заряджає не просто швидко. З його допомогою ви зможете зарядити одразу до трьох пристроїв, включаючи ноутбук, у рази швидше, ніж це було можливо раніше. Три порти для підзарядки (2*Type-C, 1*Type-А) компактно розташовані на тонкому корпусі, дозволяючи використовувати одну розетку для множинної підзарядки
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Універсальне |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Тип | Мережевий |
| Тип роз'єму | Універсальний |
| Номінальна сила струму | 3 А |
| Сила вихідного струму | 3-3,25 А |
| Потужність | 67 Вт |
| Напруга живлення | 220 В |
| Вихідна напруга (output) | 9 В |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Швидка зарядка | Так |
| Функція бездротової зарядки | Ні |
| Кількість роз'ємів | 3 |
| Технології швидкого заряджання | Quick Charge 3.0 |
| Довжина кабелю | 1000 мм |
| Сумісність з брендом | Універсальний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 599 ₴



