Зручний спосіб зарядитися
Мережевий зарядний пристрій Xiaomi 22.5W USB-A з підтримкою швидкого заряджання Qualcomm Quick Charge допоможе набагато швидше поповнити заряд будь-якого сумісного мобільного пристрою. При вихідній потужності до 22.5 Вт пристрій підходить для підзарядки смартфонів та планшетів, ігрових консолей, портативної акустики та інших аксесуарів. Термостійкі матеріали та вбудована інтелектуальна технологія заряджання забезпечують безпечну та ефективну підзарядку для будь-якого підключеного гаджета.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Універсальне |
| Вид | Адаптер |
| Тип | Мережевий |
| Тип роз'єму | USB |
| Номінальна сила струму | 3 А |
| Сила вихідного струму | 3-3,25 А |
| Потужність | 22.5 Вт |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Напруга живлення | 220 В |
| Вихідна напруга (output) | 9 В |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Швидка зарядка | Так |
| Функція бездротової зарядки | Ні |
| Кількість роз'ємів | 1 |
| Технології швидкого заряджання | Quick Charge 3.0 |
| Сумісність з брендом | Універсальний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 499 ₴




