
Зарядний пристрій MOTOROLA 33W USB-А + кабель 1m (PG38C06448) ч
899 ₴
- В наявності
- Код: 7788-ALL1076288
- +380 (50) 679-63-44Менеджери Андрій, Сергій, Олег

Будь завжди на зв'язку
Зарядний пристрій Motorola потужністю 33 Вт є ідеальним вибором для оперативного і продуктивного відновлення заряду будь-якого твого пристрою. Завдяки потужності 33 Вт і підтримці технології швидкої зарядки адаптер забезпечує підзарядку гаджетів у рекордно стислі терміни. Використовуй потенціал техніки на максимум щодня, залишаючись на зв'язку за будь-яких умов.

Бери з собою куди завгодно
Компактна і легка конструкція корпусу зарядного пристрою Motorola оптимізована як для подорожей, так і для повсякденного використання. Девайс легко поміщається в будь-яку сумку або рюкзак, щоб транспортуватися між локаціями. Невеликому адаптеру знайдеться місце навіть у кишені. Переїжджаючи з країни в країну, не потрібно міняти зарядку: модель адаптована під різні стандарти напруги в межах 100-240 В.

Твої девайси під захистом
Завдяки розширеним функціям безпеки можна спокійно заряджати свої пристрої. Зарядний адаптер стабільно та надійно працює, що робить його ідеальним аксесуаром для сучасного користувача. Багаторівневий інтелектуальний захист від перенапруги, перегріву та короткого замикання гарантує, що будь-яка підзарядка ґаджетів відбуватиметься максимально швидко та безпечно. Інтелектуальна система керування підзарядкою не допускає перезарядження, завдяки чому акумулятори під'єднаних пристроїв довше зберігають заявлену ємність.

Адаптер сумісний з різними девайсами
Адаптер Motorola оснащений стандартним портом USB-A, який сумісний з широким спектром сучасних пристроїв. Роз'єм орієнтований на велику кількість сучасної техніки, за рахунок чого забезпечує максимальну сумісність. Заряджайся в будь-якому місці, де б не опинився. Фірмовий зарядний пристрій є надійним помічником і легко витримує задане навантаження. У комплекті поставляється кабель завдовжки 1 м з коннектором USB-A/USB-C для забезпечення достатньої гнучкості у використанні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Motorola |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Для телефону |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Тип | Мережевий |
| Тип роз'єму | USB Type-C |
| Номінальна сила струму | 3 А |
| Сила вихідного струму | 3-3,25 А |
| Вихідна потужність | 33 Вт |
| Потужність | 33 Вт |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Напруга живлення | 220 В |
| Вихідна напруга (output) | 9 В |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Швидка зарядка | Так |
| Функція бездротової зарядки | Ні |
| Кількість роз'ємів | 1 |
| Технології швидкого заряджання | Quick Charge 3.0 |
| Довжина кабелю | 1000 мм |
| Сумісність з брендом | Універсальний |
- Ціна: 899 ₴


