Samsung Super Fast Charge 45W — компактний універсальний зарядний пристрій для швидкої і безпечної зарядки. Поєднання якісних матеріалів та ергономічного дизайну робить його ідеальним вибором для комфортного використання як вдома, так і під час подорожей.
Високий показник потужності та ефективність
Мережевий пристрій оснащений Type-C-роз'ємом з максимальною силою струму 3А та потужністю 45W, що забезпечує швидку та стабільну зарядку.
Аксесуар підтримує технологію швидкої зарядки Power Delivery. Завдяки цій технології пристрої заряджаються швидше, ніж стандартними зарядками, що значно скорочує час очікування.
Швидка зарядка Super Fast Charge 2.0
Підтримує функцію Super Fast Charge (технологія швидкого заряджання Samsung). Завдяки використанню вищої потужності така зарядка набагато швидше, ніж протокол Power Delivery. Крім того, подібні зарядні пристрої більш ефективні: вони виділяють менше тепла в процесі зарядки і оснащені додатковими протоколами безпеки.
Зверніть увагу, що ця функція доступна лише за підтримки протоколу на пристрої, що заряджається. Технологія Super Fast Charge 2.0 використовується в смартфонах Samsung, починаючи з Galaxy Note 10 Plus 2019 року і наступних моделях, таких як Galaxy S20, Galaxy S21 та інших.
Безпека та надійність
Корпус пристрою виготовлений із високоякісного, вогнестійкого ABS пластику. Адаптер оснащений системою захисту від перегріву, перезаряджання та короткого замикання.
Технологія PPS забезпечує точний контроль потужності зарядки, дозволяючи пристрою оптимізувати подачу енергії відповідно до вимог підключеного гаджета. Це дозволить безпечно зарядити будь-який з ваших гаджетів.
Компактність та зручність
Мережевий зарядний пристрій також має компактний та ергономічний дизайн. Воно легко поміщається у кишені чи сумці, не займаючи багато місця. Ви зможете взяти його з собою в подорожі (адаптовано під різні стандарти напруги в межах 100-240 В) або в офіс.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Країна виробник | В'єтнам |
| Призначення | Універсальне |
| Вид | Адаптер |
| Тип роз'єму | PD Type C |
| Номінальна сила струму | 3 А |
| Сила вихідного струму | 3-3,25 А |
| Вихідна потужність | 45 Вт |
| Потужність | 45 Вт |
| Напруга живлення | 220 В |
| Вихідна напруга (output) | 19 В |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Швидка зарядка | Так |
| Кількість роз'ємів | 1 |
| Технології швидкого заряджання | Power Delivery 2.0 |
- Ціна: 1 699 ₴


