Бюджетний смартфон ZTE Blade A36 2/64GB - це оптимальний вибір ціна / якість.
Великий 6.75-дюймовий HD+ дисплей із частотою оновлення 90 Гц
Пориньте у приголомшливе зображення з яскравістю 500 нит на великому 6.75-дюймовому HD+ екрані з частотою оновлення 90 Гц.
Акумулятор великої ємності 5000 мА*год
Забезпечує збільшений час роботи від акумулятора, забезпечуючи ще більшу тривалість роботи. Висока кількість циклів перезаряджання: термін служби акумулятора більше 3 років.
Потужний восьмиядерний процесор
Завдяки надійному восьмиядерному процесору, що складається з двох високопродуктивних ядер Cortex-A75, смартфон забезпечує плавний інтерфейс користувача.
Швидкісна мережа 4G
Забезпечує швидке завантаження та безперебійну потокову передачу. Завантаження відбувається швидше, ніж у мережах 4G.
Розблокування по обличчю
Забезпечує більш швидкий, безпечний та простий доступ до увімкнення телефону.
Гарантія від виробника: 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ZTE |
| Країна виробник | Китай |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Стандарт зв'язку | 4G (LTE), 2G, 3G |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Стан | Новий |
| ОС | Android |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Колір | Чорний |
| Стандарт Bluetooth | 5.2 |
| Бездротові технології | Wi-Fi |
| Тип матриці | IPS |
| Безпека | Розблокування за обличчям |
| Оснащення | FM-радіо, MP3-плеєр, Відеоплеєр, Будильник, Календар, Калькулятор, Слот для картки пам'яті |
| Екран | |
| Кольоровий екран | Так |
| Тип екрану | IPS |
| Діагональ екрану | 6.75 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1600x720 |
| Кількість пікселів на дюйм, PPI | 260 |
| Кількість кольорів екрану | 16 млн. кольорів |
| Сенсорний екран | Так |
| Додатковий екран | Кольоровий |
| Частота оновлення екрану | 90 Гц |
| Пам'ять і процесор | |
| Процесор | Unisoc T7200 |
| Кількість ядер | 8 |
| Частота процесора | 1600 МГц |
| Відеопроцесор | Mali-G57 |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 64 GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 2 MB |
| Слоти карти пам'яті | microSD |
| Максимальний розмір карти пам'яті | 1Tb |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 5000 мА/год |
| Функція бездротової зарядки | Ні |
| Можливість підзарядки від USB | Так |
| Потужність заряджання | 10 В |
| Мультимедіа | |
| Фотокамера | Так |
| Кількість мегапікселів камери | 13 Мп |
| Запис відео | Так |
| Максимальна роздільна здатність відео | Full HD (1920 x 1080) |
| Камера на лицьовій панелі | Так |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 5 Мп |
| Роз'єм для навушників | 3,5 мм |
| Ігри | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 167.64 мм |
| Ширина | 77.37 мм |
| Товщина | 8.3 мм |
| Вага | 193 г |
- Ціна: 3 199 ₴
- Спосіб упаковки: Смартфон Кабель Зарядний пристрій Інструмент для виймання SIM-картки Інструкція Гарантійний талон






