
USB Led Lamp 5V 1W (світильник куля) для підсвітки клавіатури, для читання.
50 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
- В наявності
+380 (95) 317-50-80
Віктор- +380 (50) 679-63-44Менеджери Андрій, Сергій, Олег
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
| Країна виробник | Китай |
|---|---|
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип | Нічник |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Колір | Білий |
USB-лампочка, яка підключається в порт USB (наприклад у ноутбук, павербанк або зарядний адаптер)
Вистачає для підсвітки клавіатури, читання поруч або як нічник для слабкого освітлення кімнати площею 3 - 5 кв.м.
Країна виробник - Китай. Колір - Білий. Стан - Новий. Тип лампи - Світлодіодна. Тип - Нічник.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Нічник |
| Стан | Новий |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Потужність лампи | 1 Вт |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Китай |
| Споживана потужність | 1 Вт |
| Напруга живлення | 5В |
| Форма світильника | Кругла |
Інформація для замовлення
- Ціна: 50 ₴