
Зарядний пристрій Xiaomi 67W HyperCharge Combo (Type-A) (BHR9465EU) + кабель USB-C
1 399 ₴
- Немає в наявності
- Код: 10025-ALL1094303
- +380 (50) 679-63-44Менеджери Андрій, Сергій, Олег
Потужний зарядний пристрій
За допомогою зарядного пристрою для Xiaomi 67W ви можете швидко й безпечно поповнити заряд батареї вашого мобільного ґаджета з відповідними параметрами та роз'ємом: смартфона, планшета, електронної книги, блютуз-колонки або навушників. Збільшена вихідна потужність дає змогу підзаряджати ноутбуки, кабель USB Type-C перетворює його на універсальний зарядний пристрій, сумісний із більшістю сучасних девайсів.
Швидке заряджання
Завдяки максимальній вихідній потужності 67 Вт скорочує до мінімуму час заряджання мобільних пристроїв.
Універсальність
Зарядний пристрій для Xiaomi Mi 67W стандартно складається з двох частин: кабелю USB Type-A to USB Type-C і зарядного блока. Забезпечує якісне заряджання для різних пристроїв із роз'ємом USB Type-C, а також під час використання стороннього кабелю будь-яких USB-пристроїв.
Висока надійність
Спеціальна мікросхема забезпечує інтелектуальну ідентифікацію сили струму для узгодження з під'єднаним пристроєм, оберігаючи акумулятор від пошкодження. Адаптер живлення успішно пройшов тест на безпеку, підтверджуючи надійність використання й поліпшену ефективність заряджання.
Характеристики:
Тип: Зарядний пристрій
Живлення: Мережеве
Вихідний роз'єм: USB Type-А
Максимальна вихідна потужність: 67 Вт
Максимальний вихідний струм: 3.25 А
Інтерфейси для заряджання для пристроїв: 1
Колір: Білий
Комплектація
Адаптер 67W
Кабель USB-C
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Для телефону |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Тип | Кабель USB |
| Тип роз'єму | USB Type-C |
| Номінальна сила струму | 3.25 А |
| Сила вихідного струму | 3-3,25 А |
| Вихідна потужність | 67 Вт |
| Потужність | 67 Вт |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Напруга живлення | 220 В |
| Вихідна напруга (output) | 9 В |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Швидка зарядка | Так |
| Функція бездротової зарядки | Ні |
| Кількість роз'ємів | 1 |
| Технології швидкого заряджання | Quick Charge 5.0 |
| Довжина кабелю | 1000 мм |
| Сумісність з брендом | Xiaomi |
- Ціна: 1 399 ₴








