
Зовнішній аккумулятор(Power bank) УМБ Voltero S50 50000mAh 100W PD3.0 PPS
5 999 ₴
4 799 ₴
- В наявності
- Код: 9781-ARM8720828063
- +380 (50) 679-63-44Менеджери Андрій, Сергій, Олег
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Зовнішній аккумулятор(Power bank) УМБ Voltero S50 50000mAh 100W PD3.0 PPS»
|
Ємність |
50000 mAh |
| Призначення | для ноутбука, для планшета, для плеєра, для смарт-годинників, для телефона, для смартфона |
| Електрохімічна система | Li-pol |
|
Вихідна потужність |
100W |
| Інтерфейси підключення (вхід) | USB-A, Type-C |
| Інтерфейси підключення (вихід) |
1 х USB-C 100W, 1 x USB-C 65W |
| Вхідний струм | 3 A |
| Вхідна напруга | 5 V |
| Вихідний струм | 3A/ 5A |
| Особливості | Power Delivery, індикатор залишкового заряду, Quick Charge 3.0 |
| Захист | багаторівнева система захисту, захист від короткого замикання, захист від перевантаження по струму, захист від перегріву |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Колір | чорний |
| Виробник | Voltero |
| Штрихкод | 2377700897994 |
Voltero Smart Powering
Voltero символізує якість,
Більше мобільності
Ніколи більше не застрягайте вдома чи в офісі. Створіть власний мобільний офіс у таборі, на природі чи біля моря. Тепер ви можете самі вирішувати, як, коли і де ви бажаєте грати або працювати зі своїм ноутбуком, планшетом і телефоном, не розряджаючись. Ємність акумулятора 50000mAh або 185Wh (50000mAh з 3.7V)
Мобільна електростанція Звикайте
до можливості працювати на повній швидкості будь-де, оскільки ця електростанція повністю відповідає найновішим технологіям. Акумулятор оснащений вихідною потужністю USB-C PD3.0 PPS (5 В / 3 A, 9 В / 3 A, 12 В / 3 A, 15 В / 3 A, 20 В / 5 A - макс. 100 Вт) і забезпечує до 100 Вт з найновішим протоколом PPS. Він також має два USB-A QC3.0 (макс. 18 Вт) для інших мобільних пристроїв.
Вчасно
Незважаючи на величезну ємність 50 000 мАг, цей блок живлення потрібно заряджати лише протягом приблизно 4 годин за допомогою стандартного зарядного пристрою USB-C PD потужністю 60 Вт. Завдяки високій продуктивності ваш ноутбук або інший мобільний пристрій потребує менше часу для зарядки. На відміну від інших менш потужних зарядних пристроїв і блоків живлення, ви можете заряджати свій ноутбук або інші мобільні пристрої, навіть якщо ваша система активно використовується.
Підходить для ВСІХ пристроїв USB-C .Цей зарядний пристрій підходить для всіх пристроїв USB-C. Якщо ваш пристрій має USB-C, наш Voltero S50 може заряджати його найшвидшим способом. Пауербанків з більшою вихідною потужністю немає. Повербанк Voltero S50 50000mAh може заряджати всі пристрої USB-C. У комплект входить 20-сантиметровий кабель USB-C – USB-c із потужністю заряджання 100 Вт.
Можлива
Зарядка від сонячних батарей Voltero S50 також можна заряджати за допомогою наших сонячних панелей, таких як панелі Voltero S110, Voltero S220, Voltero S370 і Voltero S420, які мають вбудовану розподільну коробку USB-C із передачею живлення PD2.0, що означає, що вони можуть заряджати S50 у найкоротший термін можливий спосіб.
Наприклад, S110 має вбудований зарядний пристрій PD 45 Вт, тому в оптимальних умовах S50 заряджається протягом 4 годин за допомогою сонячної панелі S110. S370 і S420 можуть заряджати S50 протягом 3 годин за допомогою PD 60 Вт
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Voltero |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Power bank |
| Ємність акумулятору | 50000 мА/год |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Кількість пристроїв, що заряджаються | 4 |
| Максимальна потужність W | 100 |
| Функції заряджання | Power Delivery |
| Індикація | З індикатором рівня заряду |
| Призначення | Для ноутбука |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 207 мм |
| Ширина | 136 мм |
| Висота | 33 мм |
| Вага | 1460 г |
- Ціна: 4 799 ₴


