-3%

Зарядний пристрій ArmorStandart AR-TA800 USB-C 25 W Fast Charger Black
399 ₴
389 ₴
- В наявності
- Код: 9459-ARM63803
+380 (95) 317-50-80
Віктор- +380 (50) 679-63-44Менеджери Андрій, Сергій, Олег
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Зарядний пристрій ArmorStandart AR-TA800 USB-C 25W Fast Charger — це блок живлення потужністю 25W, що підтримує Fast Charging (швидке заряджання).
Це дає змогу швидко зарядити смартфон або планшет. Крім швидкого заряджання заряджаючий пристрій може працювати й у звичайному режимі, що підтримує в такий спосіб широкий модельний ряд мобільних пристроїв. Однак максимальна швидкість заряджання під час використання цього адаптера живлення досягається тільки в пристроях із підтримкою функції швидкого заряджання.
Корпус виготовлений із вогнетривкого пластику, стійкого до високих температур.
Характеристики:
- Вхідна напруга: 100-240v, 50-60 Hz 0.7A
- Вихідна напруга: (PDO) 5V = 3A або 9v = 2.77A; (PPS) 3.3-5.9V=3A або 3.3-11v=2.25A
- Вхідний струм: 5V
- Вихідний струм: 3A
- Потужність: 25W
- Матеріал корпусу: вогнетривкий пластик
- Штекер: євровилка
- Роз'єм: 1xUSB Type-C
Особливості:
- Підтримка сумісності Fast Charging;
- Захист від стрибків напруги;
- Вогнетривкі матеріали;
- Декілька режимів роботи;
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ArmorStandart |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Для телефону |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Тип | Мережевий |
| Тип роз'єму | PD Type C |
| Номінальна сила струму | 3.3 А |
| Сила вихідного струму | 3-3,25 А |
| Вихідна потужність | 25 Вт |
| Потужність | 25 Вт |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Напруга живлення | 220 В |
| Вихідна напруга (output) | 5 В |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Довжина | 10 мм |
| Швидка зарядка | Так |
| Функція бездротової зарядки | Ні |
| Кількість роз'ємів | 1 |
| Технології швидкого заряджання | Power Delivery 3.0 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 389 ₴

